Rok szkolny 2017/2018

1. Alicja Markiewicz zajęła III miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Literackim dla szkół podstawowych i gimnazjów pn. „Ludzie listy piszą”.
  2. W Mistrzostwach Szkół Powiatu Łaskiego w unihokeju dziewcząt i chłopców, nasze uczennice zdobyły II miejsce na podium.
  3. Aleksandra Grzanka zdobyła I miejsce w XXI Festiwalu Piosenki Religijnej „ŁASKawość”.
  4. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (piłka ręczna) chłopcy zajęli zaszczytne II miejsce.
  5. Hubert Kudra na Mistrzostwach Europy w kickboxingu zajął II miejsce i tym samym został wicemistrzem Europy.

Rok szkolny 2016/2017

1. Dominika Kalinowska zdobyła I miejsce w ogólnopolskim konkursie o Janie Pawle II pt.: „Kochamy przyrodę jak papież”.
  2. Martyna Ludwisiak zajęła II miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym na plakat pt.: „Trzeźwy za kierownicą”.
  3. W XVII Powiatowych Potyczkach Matematycznych Julita Gawrońska zajęła I miejsce wśród uczniów klas trzecich gimnazjalnych, Maja Kmiecik i Martyna Stuss- III miejsce odpowiednio wśród uczniów klas pierwszych i drugich.
  4. Szymon Grzelak jest laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Łodzi.
  5. Dominika Kalinowska zdobyła Nagrodę Rodziny Artysty w Regionalnym Konkursie Plastycznym „Inspiracje twórczością Franciszka Kubiaka”.
  6. Sonia Możdżeń zajęła I miejsce w wojewódzkim konkursie „Magiczny świat literatury”.
  7. Angelika Szczepańska została mistrzynią świata wśród kadetów w kickboxingu.
  8. Koło Plastyczne prowadzone przez Panią Ewę Pieluchę zajęło I miejsce w XXV Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w kategorii dzieci -Maski kolędnicze.
  9. Dominika Kalinowska  I miejsce w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Janie Pawle II  “Wstańcie, chodźmy…” w kategorii plastycznej.
  10. Dominika Kalinowska i Agata Frątczak  zajęły kolejno IIII miejsce w IV Gimnazjalnym Konkursie „Tacy sami, a ściana między nami”.
  11. Angelika Szczepańska zdobyła  II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Polskiego Związku Kickboxingu.

Rok szkolny 2015/2016

1. Aleksandra Sobala i Bartłomiej Bąk– zostali laureatami XV Międzypowiatowego Konkursu Chemicznego, organizowanego przez Otwartą Pracownię Rozwijania Uzdolnień „Asymptota”.
  2. Bartłomiej Bąk jest laureatem Wojewódzkiego Konkursu z chemii.
  3. Bartłomiej Bąk i Norbert Krawczyk zostali finalistami Wojewódzkiego Konkursu z WOS.
  4. Nikola Miszalska jest finalistką Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu z Matematyki oraz konkursu Uniwersytetu Łódzkiego „Matematyka- Moja Pasja”.
  5. Bartłomiej Bąk zdobył I miejsce w X Międzygimnazjalnym Konkursie Poezji Humorystycznej.
    W tym samym konkursie  Ania Zalewska i Natalia Rogozińska oraz  Mateusz Gąsiorowski zajęli III miejsce.
  6. Izabela Galant została laureatką IV Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego “Sport zatrzymany w kadrze” i otrzymała wyróżnienie.
  7. W Regionalnym Konkursie Plastycznym dla Gimnazjalistów: ”Portret Mozarta”, „Fortepian – król instrumentów muzycznych”,  laureatem została  Maja Biesiada. Natomiast wyróżnienia zdobyły: Dominika Kalinowska i Wiktoria Molenda. Na wystawę została także zakwalifikowana praca Mai Szymańskiej.
  8. Dominika Kalinowska  zajęła  także I miejsce w Gimnazjalnym Konkursie Plastycznym pod hasłem ”Dziedzictwo kulturowe Ameryki Południowej” , którego organizatorem było I Liceum Ogólnokształcące w Łasku.