Stołówka – menu

Obiady  w  naszej  stołówce  szkolnej  przygotowujemy  zgodnie  z  zasadami  racjonalnego żywienia w oparciu tylko o naturalne produkty, przy  wykorzystaniu warzyw i  owoców  pochodzących  w  większości  z  ekologicznych  upraw.  Dużym  atrybutem jest  fakt  uwzględniania w  menu również  upodobań  smakowych  naszych  uczniów.

Zasady korzystania ze stołówki szkolnej
w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Łasku

1. Obiady w stołówce szkolnej wydawane są w dni nauki z wyjątkiem miesiąca września każdego roku, w którym są wydawane od 5 dnia nauki, a w miesiącu styczniu od 2 dnia nauki.

2. Obiady wydawane w stołówce są odpłatne. Odpłatność wnoszona jest z góry  od dwóch dni poprzedzających miesiąc żywieniowy do 5-tego dnia następnego miesiąca.

3. Informacja o wysokości opłat podana jest do wiadomości przez wywieszenie na drzwiach pokoju intendentki, przy wejściu do szkoły oraz na stronach internetowych PG 2  (zakładka – stołówka szkolna).

4. W przypadku nieobecności stołującemu przysługuje zwrot opłaty miesięcznej proporcjonalny do liczby dni, pod warunkiem zgłoszenia nieobecności do intendentki (tel. 43 675 23 18) z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem i gdy nieobecność wynosi więcej niż jeden dzień. Jeśli uczeń nie będzie korzystał z obiadów w następnym miesiącu, jest proszony o wcześniejsze zgłoszenie tego faktu.

5. Zwrotu opłaty dokonuje się na wniosek rodziców lub w przypadku osób dorosłych na ich wniosek, na koniec miesiąca, w którym nastąpiły nieobecności. Zwrot opłaty jest uiszczany w formie odpisu w następnym miesiącu.

6. Obiady wydawane są w godzinach 12.25 – 14.45.

Uwaga! Drogi Rodzicu  sprawdź, czy Twoje dziecko dokonało zakupu obiadu.

Zapraszamy do zapisów na obiady w stołówce szkolnej!

Kwiecień 2018 r.

Uczniowie:

cały obiad – 18 x 3,00 zł = 54,00 zł

II danie – 18 x 2,50 zł = 45,00 zł

Pracownicy szkoły:

cały obiad – 18 x 6,30 zł =113,40 zł

II danie – 18 x 4,00 zł = 72,00 zł

Wpłaty przyjmujemy do dnia 08.09. 2017 r. – pokój intendenta
(„mała szkoła”)

ŚRODA 4.04. Krupnik z kaszy, jajko sadzone, ziemniaki, surówka z białej kapusty, kompot wieloowocowy (alergeny: gluten, seler, jaja)

CZWARTEK 5.04. Brokułowa z ziemniakami, gulasz mięsny, makaron świderki, ogórek kwaszony/konserwowy, kompot wieloowocowy (alergeny: mleko, gluten, seler, jaja)

PIĄTEK 6.04. Kapuśniak z kwaszonej kapusty, naleśniki z serem/dżemem, sok pomarańczowy (alergeny: mleko, gluten, seler, jaja)