Zostań uczniem Publicznego Gimnazjum Nr 2 w Łasku!

Publiczne Gimnazjum Nr 2 imienia Jana Pawła II w Łasku

 

Stołówka – menu

Obiady  w  naszej  stołówce  szkolnej  przygotowujemy  zgodnie  z  zasadami  racjonalnego żywienia w oparciu tylko o naturalne produkty, przy  wykorzystaniu warzyw i  owoców  pochodzących  w  większości  z  ekologicznych  upraw.  Dużym  atrybutem jest  fakt  uwzględniania w  menu również  upodobań  smakowych  naszych  uczniów.

Zasady korzystania ze stołówki szkolnej
w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Łasku

1. Obiady w stołówce szkolnej wydawane są w dni nauki z wyjątkiem miesiąca września każdego roku, w którym są wydawane od 5 dnia nauki, a w miesiącu styczniu od 2 dnia nauki.

2. Obiady wydawane w stołówce są odpłatne. Odpłatność wnoszona jest z góry  od dwóch dni poprzedzających miesiąc żywieniowy do 5-tego dnia następnego miesiąca.

3. Informacja o wysokości opłat podana jest do wiadomości przez wywieszenie na drzwiach pokoju intendentki, przy wejściu do szkoły oraz na stronach internetowych PG 2  (zakładka – stołówka szkolna).

4. W przypadku nieobecności stołującemu przysługuje zwrot opłaty miesięcznej proporcjonalny do liczby dni, pod warunkiem zgłoszenia nieobecności do intendentki (tel. 43 675 23 18) z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem i gdy nieobecność wynosi więcej niż jeden dzień. Jeśli uczeń nie będzie korzystał z obiadów w następnym miesiącu, jest proszony o wcześniejsze zgłoszenie tego faktu.

5. Zwrotu opłaty dokonuje się na wniosek rodziców lub w przypadku osób dorosłych na ich wniosek, na koniec miesiąca, w którym nastąpiły nieobecności. Zwrot opłaty jest uiszczany w formie odpisu w następnym miesiącu.

6. Obiady wydawane są w godzinach 12.25 – 14.45.

Uwaga! Drogi Rodzicu  sprawdź, czy Twoje dziecko dokonało zakupu obiadu.

 

Zapraszamy do zapisów na obiady w stołówce szkolnej!

Marzec 2018 r.

Uczniowie:

cały obiad – 18 x 3,00 zł = 54,00 zł

II danie – 18 x 2,50 zł = 45,00 zł

Pracownicy szkoły:

cały obiad – 18 x 6,30 zł =113,40 zł

II danie – 18 x 4,00 zł = 72,00 zł

Wpłaty przyjmujemy do dnia 08.09. 2017 r. – pokój intendenta
(„mała szkoła”)

 

MENU

PONIEDZIAŁEK 12.03. Zupa szczawiowa z jajkiem, ryż z truskawkami i bitą śmietaną, sok marchewkowy (alergeny: mleko, gluten, seler, jaja)

WTOREK 13.03. Zupa koperkowa z makaronem, gołąbki w sosie pomidorowym, ziemniaki, kompot jabłkowy (alergeny: mleko, gluten, seler, jaja)

ŚRODA 14.03. Zupa jarzynowa zimowa, kotlet mielony, ziemniaki, buraczki ćwikła, woda z sokiem wiśniowym (alergeny: mleko, gluten, seler, jaja)

CZWARTEK 15.03. Zalewajka z ziemniakami, gulasz mięsny, makaron świderki, ogórek kwaszony/konserwowy, kompot wieloowocowy (alergeny: mleko, gluten, seler, jaja)

PIĄTEK 16.03. Zupa pieczarkowaz makaronem, ziemniaki z rybą smażoną, kiszona kapusta, herbata z cytryną (alergeny: mleko, gluten, seler, jaja)

PONIEDZIAŁEK 19.03. Zupa fasolowa z ziemniakami, pyzy drożdżowe z sosem mięsnym, nektar jabłkowy (alergeny: gluten, seler, jaja)

WTOREK 20.03. Rosół z makaronem, udko pieczone z ziemniakami, marchewka z groszkiem, kompot z czarnej porzeczki (alergeny: gluten, seler)

ŚRODA 21.03. Zupa pomidorowa z makaronem, pieczeń w sosie własnym, ziemniaki, jabłko, woda z sokiem pomarańczowym (alergeny: mleko, gluten, jaja)

CZWARTEK 22.03. Żurek z jajkiem i pieczywem, bigos, ziemniaki, herbata z cytryną (alergeny: gluten, seler)

PIĄTEK 23.03. Zupa grochowa z ziemniakami, makaron z serem na słodko, sok marchewkowy (alergeny: mleko, gluten, seler, jaja)