Sport

21 lutego br. dziewczęta wzięły udział w rejonowych zawodach w piłkę siatkową w Zduńskiej Woli, gdzie zdobyły zaszczytne II miejsce. Pokonały je jedynie rywalki ze SP nr 12 w Zduńskiej Woli. Na III miejscu uplasowała się SP w Wieluniu, a za nimi: SP w Warcie, SP w Walichnowach i SP nr 13 w Zduńskiej Woli.

Z kolei 28 lutego chłopcy i dziewczyny zajęli II miejsce w zawodach pływackich, które odbyły się w SP nr 5 w Łasku.

Natomiast 2 marca panowie zdobyli III miejsce w zawodach gry koszykowej, które odbyły się w ZSO w Kolumnie.

Wszystkim uczestnikom zawodów sportowych oraz ich opiekunom gratulujemy, życząc kolejnych miejsc na podium.

Uczeń klasy III A- Hubert Kudra- na Mistrzostwach Europy w kickboxingu zajął zaszczytne II miejsce i tym samym został wicemistrzem Europy. Hubertowi serdecznie gratulujemy! Cała społeczność szkolna jest z niego bardzo dumna i życzy kolejnych sukcesów sportowych.

Więcej informacji i zdjęć: Proyama

Hubert Kudra

Źródło zdjęcia: Proyama

28 września br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w indywidualnych biegach przełajowych. Wyniki naszych biegaczy prezentujemy poniżej i życzymy dalszych sukcesów.

Powiat łaski:

Chłopcy: I miejsce- Michał Paluch
Dziewczęta: II miejsce- Oliwia Karolak oraz IV miejsce- Martyna Jasińska

Zawody wojewódzkie w Uniejowie:

Dziewczęta: 23 miejsce w województwie dla Martyny Jasińskiej oraz 32 miejsce dla Oliwii Karolak.

Zawody-film

Uczennica naszej szkoły Angelika Szczepańska została mistrzynią świata w kick boxingu. Mistrzostwa Świata Juniorów i Kadetów miały miejsce w Dublinie. Angelika swoje umiejętności sportowe nabywa w Łaskim Klubie Sztuk Walki Oyama Karate. Cała społeczność szkolna jest bardzo dumna z tak prestiżowego osiągnięcia Angeliki, której serdecznie gratulujemy!

Angelika Szczepańska

Fot. źródło: Oyama Karate

Próba „poloneza” 23.06.2014

201406255642014062556620140625567