Festyn „Bądźmy razem”

dav

08 czerwca członkowie Szkolnego Koła Caritas wzięli udział w Festynie „Bądźmy razem”, który odbył się w Parku na Zdrowiu im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi. Organizatorem pikniku był Caritas Archidiecezji Łódzkiej. Młodzież i dzieci z różnych szkół miały przygotowane liczne atrakcje: konkursy i zabawy sportowe, gry planszowe, rycerskie turnieje i zawody, koncert Zespołu Muzycznego, wspólne zabawy przed sceną, poczęstunek. Festyn połączony był z Biegiem Charytatywnym „Biegnijmy z pomocą”. Głównym celem biegu było pozyskanie środków pieniężnych na wsparcie procesu leczenia i codziennej rehabilitacji 5 – letniej Ani z Bełchatowa  – dziewczynki chorej na porażenie mózgowe. Nasi uczniowie też wzięli udział w tym biegu. Przekazaliśmy 100 zł na ten szczytny cel.